Covid-19 Pandemisinde Disiplinlerarası Bütünleşik Afet Yönetimi Uluslararası Çevrimiçi Sempozyumu

Yayınlanma Tarihi: 26-03-2021

Üniversitemiz Rektörlüğünün destekleri ile Sosyal Bilimler Enstitüsü koordinasyonunda Disiplinlerarası Afet Yönetimi Anabilim Dalı Başkanlığı yürütücülüğünde “Covid-19 Pandemisinde Disiplinlerarası Bütünleşik Afet Yönetimi” temasında ilk Disiplinlerarası Afet Yönetimi Uluslararası Sempozyumu 1-2 Nisan 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Sosyal ve Beşeri Bilimler, Sağlık Bilimleri ile Fen Bilimlerinin tüm alt disiplinlerinden COVID pandemik afete ilişkin özgün akademik çalışmalara açık olarak 2 gün sürecek Sempozyum, disiplinlerarası afet yönetimi bakış açısından planlanmıştır.

Sempozyum dilleri Türkçe ve İngilizcedir.

Sempozyum sonrası sunulan tebliğler ISBN’li sempozyum kitabında yayınlanacaktır. Uluslararası nitelikte olan Sempozyuma YÖK ve ÜAK’ın görevde yükselme ve akademik mali destek kriterlerini karşılayacak şekilde ülke/katılımcı kotaları dikkate alınarak hakem değerlendirmelerine göre bildiriler kabul edilecektir. Daha önce bir yerde sunulmuş çalışmalar hakem değerlendirmesine göre kabul edilmekle birlikte sadece özet olarak yayınlanacaktır.

Sempozyuma ilişkin detaylar ile sempozyum programına https://www.sempokon.com/sempozyumlar sayfasından erişilebilmektedir.

Sempozyum posteri için tıklayınız.

Sempozyum programı için tıklayınız.


  • Enstitümüz resmi tatillere denk gelmemek üzere her hafta çarşamba günü yönetim kurulu yapılmaktadır.

    Çarşamba günü yapılan yönetim kuruluna alınacak evrağın en geç aynı haftanın pazartesi günü mesai bitimine kadar enstitüye ulaştırılması gerekmektedir.

  • (zorunlu)

  • Font Boyutunu Değiştir
    Kontrast