2022-2023 Bahar Yarıyılı Tez/Dönem Projesi Teslim Süresi Hakkında

Yayınlanma Tarihi: 04-05-2023

Enstitü Yönetim Kurulunun 19.04.2023 tarih ve 15/47 sayılı kararı gereği Enstitümüz lisansüstü programlarında öğrenim görmekte olup, ek süreler ve hak saklamalar dahil 2022-2023 öğretim yılı bahar yarıyılı itibariyle azami süresinin sonunda olan tüm lisansüstü programlara kayıtlı öğrencilerin, tezlerini/projelerini en geç 07 Temmuz 2023 tarihine kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

Öğrencilerimiz, tez/proje tesliminin ve tez/proje savunma sınavının nasıl yapılacağına dair bilgileri sıkça sorulan sorular sekmesinden edinebilirler.

Not: Tezsiz yüksek lisans ve uzaktan öğretim tezsiz yüksek lisans öğrencileri Yalnızca “Dönem Projesi Bitirme Jürisi Öneri Formu”nu teslim edeceklerdir.

Önemli: Azami sürelerinin sonunda olup belirtilen tarihte tez/proje teslimi yapmayan öğrencilerin, Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre kayıtları silinecektir.


  • Enstitümüz resmi tatillere denk gelmemek üzere her hafta çarşamba günü yönetim kurulu yapılmaktadır.

    Çarşamba günü yapılan yönetim kuruluna alınacak evrağın en geç aynı haftanın pazartesi günü mesai bitimine kadar enstitüye ulaştırılması gerekmektedir.

  • (zorunlu)

  • Font Boyutunu Değiştir
    Kontrast