Önceki Müdürlerimiz

Prof. Dr. Şehabettin YİĞİTBAŞI
02/09/1982 - 08/10/1986
Prof. Dr. Mehmet Sadık ACAR
Kalbimizde 12/10/1986 - 12/10/1989
Prof. Dr. Fevzi DEVRİM
13/10/1989 - 13/10/1992
Prof. Dr. Hüsnü ERKAN
13/10/1992 - 03/09/1997
Prof. Dr. Ali Nazım SÖZER
03/09/1997 - 04/09/2009
Prof. Dr. Utku UTKULU
04/09/2009 - 09/09/2015
Prof. Dr. Mustafa Yaşar TINAR
09/09/2015 - 27/10/2016
Prof. Dr. M. Banu Durukan SALI
27/10/2016 - 29/09/2017
Prof. Dr. Murat AYDOĞDU
04/10/2017 - 05/12/2017
Prof. Dr. Demet ÖZDAMAR
06/12/2017 - 16/03/2018

  • (required)

  • (zorunlu)

  • Font Boyutunu Değiştir
    Kontrast